آب بندی نما درز بندی نما پوشش نانو بدون داربست

اجرای آب بندی، درز بندی و پوشش نانو بدون داربست

 آب بندی نما درز بندی نما پوشش نانو بدون داربست

اجرای آب بندی، درزبندی و پوشش نانو

آب بندی و درزبندی نمای ساختمان آسیب های ناشی از فرسایش به وسیله آب و هوا را بر روی ساختمان به میزان بسیار زیادی کاهش می دهد که باعث طول عمر مصالح و همچنین کاهش هزینه های شست و شو و نگهداری از ساختمان می شود. آب بندی و درزبندی ساختمان به عنوان عایق حرارتی نیز به شمار می رود که از هدر رفتن دمای داخل و نفوذ هوای خارج به فضای داخل نیز جلوگیری می کند. آب بندی و پر کردن درزهای ساختمان برای سازه های قدیمی و نوساز ضروری می باشد و نقشی اساسی در بهینه سازی مصرف سوخت دارد.

آب بندی نمای ساختمان امروزه توسط تکنولوژی نانو دچار تحولی عظیم و بهبود بسیاری شده است. پوشش نانو بهترین راه حل برای محافظت از انواع سطوح به کار رفته در فضای خارج و داخل ساختمان به شمار می رود. این پوشش با ایجاد لایه ی بسیار نازک چند نانومتری و نامرئی سطح را در برابر بسیاری از عوامل مقاوم می کند.

نانو ماده ای سازگار با محیط زیست، غیر قابل اشتعال و محلول در آب می باشد که می توان با غلتک، برس و اسپری روی سطح مورد نظر آن را اجرا کرد. پوشش نانو به سرعت خشک می شود و احتیاجی هم به تابش خورشید ندارد.

فناوری نانو پوششی آبگریز روی سطح مصالح ایجاد می کند که باعث زیبایی هرچه بیشتر ظاهر و همچنین مقاومت در برابر آب و هوا، میکروبها و قارچها کپک و جلبک و در عین حال امکان تنفس مصالح  می شود. پوشش محافظ نانو از جذب عمقی آلودگی های مختلف توسط انواع مصالح به کار رفته همچون سنگ، سیمان، آجر، شیشه، چوب، سرامیک و غیره جلوگیری می کند و خاصیت آسان تمیز شدن هم به تمام سطوح می دهد. محافظت در برابر اشعه UV خورشید، عدم ایجاد پوسته و مقاومت در برابر باران های اسیدی هم از خواص نانو کردن سطوح می باشد.

 پیچ و رولپلاک سنگ نما, کار در ارتفاع, دسترسی با طناب, بدون داربست, نماشویی بدون داربست, رنگ آمیزی نما, نانو, رزین, راپل, واتر جت, سند بلاست, لایف لاین, شست و شوی نما, شست و شوی نما بدون داربست, پیچ و رولپلاک سنگ نما, کار در ارتفاع, دسترسی با طناب, بدون داربست, نماشویی بدون داربست, رنگ آمیزی نما, نانو, رزین, راپل, واتر جت, سند بلاست, لایف لاین, شست و شوی نما, شست و شوی نما بدون داربست,

نانو کردن سطوح داخل سرویس بهداشتی از نظر بهداشتی بسیار حائز اهمیت است به این دلیل که منافذ میکروسکوپی روی سطوح کاشی و سرامیک که همیشه در معرض رطوبت هستند بستری مناسب برای پیدایش و رشد قارچ ها و باکتری ها هستند. تکنولوژی نانو سطوح مورد نظر رو آبگریز می کند و همچنین هیچ اثری از ذرات دیگری روی سطح باقی نمیگذارد که باعث می شود سطح مورد نظر رو به راحتی و بدون استفاده مکرر از مواد شیمیایی تمیز کرد.

 • ضد آب کردن و مقاوم سازی سطوح بیرونی و داخلی ساختمان در برابر آب باران و دیگر عوامل جوی توسط تیم کار در ارتفاع سیمرغ:

  مقاوم سازی و ضد آب کردن نمای ساختمان با بند کشی کردن و پر کردن فاصله و درز بین سنگ ها و جلوگیری از نفوذ آب به پشت سنگ نما

  درز بندی نمای شیشه ای با چسب های سوپر سیلیکون و مقاوم در برابر UV

  عایق بندی انواع نما در برابر رطوبت، حرارت و صوت

  لکه گیری و اجرای سیمانکاری

  پوشاندن درز انقطاع با ورق گالوانیزه، پلاستوفوم و یا توری

  بازسازی و ترمیم انواع نمای ساختمان

  ضد آب سازی کامل ساختمان ها اعم از نمای خارجی و فضاهای داخلی و سازه ها با فناوری نانو

برای مشاوره و بازدید رایگان با ما تماس بگیرید.