رنگ آمیزی نمای ساختمان

اجرای رنگ آمیزی نمای ساختمان

همه چیز درباره رنگ آمیزی نمای ساختمان

رنگ آمیزی نمای ساختمان نوع دیگری از خدمات ساختمانی است که می توان به روش دسترسی با طناب آن را اجرا کرد. رنگ آمیزی نمای ساختمان برای نوسازی و زیباسازی نماهایی انجام می شود که سالها در معرض تماس با باران و فرسایش هوا بوده و در نتیجه آلوده شده و جلوه خود را از دست داده اند. با اجرای رنگ آمیزی برروی نمای ساختمان خود با استفاده از رنگ با کیفیت که در برابر تابش نور خورشید و انواع فرسایش ها مقاوم است به زیبایی و سلامت نمای ساختمان خود کمک شایانی می کنید. رنگ آمیزی نمای ساختمان به روش دسترسی با طناب به تیم اجرایی توانایی می دهد تا با بالاترین سرعت و بهترین کیفیت پروژه را تکمیل کنند. اجرای خدمات نما بدون داربست و با استفاده نکردن از ابزار بالابر باعث بالا بردن سرعت اجرای کار و ارزان تر شدن آن می شود. همچنین عدم ایجاد ظاهر نازیبا و یا مسدود نکردن پیاده رو از دیگر مزایای روش دسترسی با طناب است. دانش و تجربه‌ کافی تیم اجرایی نیز تاثیر بسزایی در ارائه با کیفیت پروژه دارد.

رنگ آمیزی نما برای مرمت نماهای آجری و سیمانی مورد استفاده قرار می گیرد.

مراحل اجرای کار به شرح زیر می باشد:

شستشو: تمامی نماها ابتدا باید با دستگاه واتر جت شستشو داده شوند تا گرد و غبار از سطح نما پاک شود.

ترمیم: ترمیم نما بستگی به متریال نما دارد. ابتدا ترک ها گرفته می شود، ترک های بزرگ که به شکاف تبدیل شدند بریده میشوند و با فوم‌های مخصوص و با کیفیت زیرسازی میشوند. سپس بسته به نوع سیمان یا کنیتکس بودن نما زیرکاری اجرا می‌شود.

پرایمر: نماهای سیمانی یا کنیتکس که هنوز رنگ نشده‌اند ابتدا یک دست پرایمر می‌خورند.

رنگ دست اول: اجرای دست اول رنگ نما با درصد رنگ به آب 70 به 30 انجام می‌شود.

رنگ دست دوم: اجرای دومین و آخرین مرحله رنگ نما با درصد رنگ به آب 80 به 20 انجام می‌شود.

روش دسترسی با طناب در محیط های صنعتی بسیار کاربردی و مقرون به صرفه می‌باشد. در رنگ آمیزی صنعتی یک دست زیرکار و یک دست رنگ اپوکسی اجرا می‌شود.

اجرای رنگ آمیزی با طناب و ایجاد دسترسی بسیار آسان به تمام سطوح در محل های گوناگون این امکان را فراهم می کند تا با سرعت بالا به اجرای پروژه رنگ آمیزی بپردازیم.

برای مشاوره و یا بازدید رایگان با ما تماس بگیرید.