نصب تابلو برروی نمای ساختمان بدون داربست

نصب تابلو برروی نمای ساختمان بدون داربست نصب بنر با طناب

نصب تابلو برروی نمای ساختمان بدون داربست

نصب بنر با طناب

نصب تابلوهای تبلیغاتی، بنر و تزئینات بر روی نمای ساختمان بدون داربست

نصب تابلوهای تبلیغاتی، بنر و تزئینات بر روی نمای ساختمان به طور معمول می تواند بسیار وقت گیر پیچیده و در نتیجه گران باشد. اما به روش صنعتی دسترسی با طناب و استفاده از تکنسین های با تجربه شما می توانید تابلوهای تبلیغاتی و یا تزئینات مورد نظر خود را در کمترین زمان و مناسب ترین کیفیت بر روی نما نصب و یا از نمای ساختمان جدا کنید. روش دسترسی با طناب بهترین جایگزین برای روشهای سنتی مثل داربست و یا استفاده از انواع بالابرها می باشد که علاوه بر سرعت ببیشتر و هزینه کمتر می توان به موارد بیشتری نظیر عدم سد معابر، عدم تولید آلودگی هوا یا آلودگی صوتی و عدم ایجاد سازه ای با ظاهر نازیبا برروی نمای ساختمان اشاره کرد.

شرکت های دسترسی با طناب می توانند برای نصب تابلو و بنر با صاحبین مشاغل همکاری کنند و یا مستقیما با شرکت تبلیغاتی که مسئول طراحی و اجرای تابلو است مشغول به کار شوند. برای اجرای تابلو، بنر و یا تزئینات هیچ گونه حداقل یا حداکثری بر سر راه شرکت پیمانکار وجود ندارد به این معنا که چه یک عدد نصب تابلو یا بنر در نظر دارید چه تعداد خیلی بیشتر چه برروی یک ساختمان نوساز و چه بر روی نمای یک ساختمان قدیمی برای تکنسین های کار درارتفاع مقدور و آسان می باشد.

نصب تابلوهای تبلیغاتی، بنر و تزئینات برروی ساختمان یکی از زمینه های کاری تکنسین های کار در ارتفاع است که در اجرای آن مهارت بسیار بالا دارند. تمام تکنسین ها آموزش های لازم جهت آشنایی کامل برای کار کردن بر روی نمای انواع ساختمان ها را می گذرانند و همچنین ساعت های زیادی صرف آموزش و تمرین زیاد برای نصب و جدا کردن تابلوها و بنرها از نمای ساختمان می کنند.

شما می توانید با آرامش خیال نصب تابلو، بنر و یا تزئینات ساختمان خود را به تکنسین های کار در ارتفاع بسپارید تا آنها در کوتاهترین زمان و با مناسب ترین قیمت، بهترین خدمات را به شما ارائه دهند.

برای مشاوره و یا بازدید رایگان حتما با ما تماس بگیرید.